• İnönü Mah. 1746/3 SK. Yıldırımlar Sanayi NO: 6 06370, Yenimahalle / ANKARA
  • info@atakanotoservis.com

Vizyon & Misyon

Misyonumuz

Atakan Honda, uzun yıllar içinde bulunduğu otomotiv sektörünün dinamiklerini özümsemiş ve buna uygun olarak Mart 2021 itibari ile faaliyete geçmiştir. Firmamız , tüm dünya üzerinde en çok gelişime sahip olan ve içerisinde son derece önemli yenilikleri sürekli olarak barındıran bu sektör içerisinde benzersiz hizmet vermektedir.
Atakan Honda, siz değerli müşterilerine kaliteli ve en iyi hizmeti vermek için kendini yenileyen, dünya çapındaki gelişmeleri yakından takip eden bir firmadır. Firmamız, her koşul ve zamanda sizlere en uygun çözümü sunma odaklı hareket etmektedir.
Atakan Honda, benzersiz ve kaliteli hizmet sunarak ihtiyaca yönelik, belirlenen standartlara uygun biçimde kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile her zaman siz değerli müşterilerinin yanındadır. Atakan Honda olarak hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti esasıyla hareket ediyor ve hizmet verdiğimiz sektördeki yenilikleri, ülke ve dünya çapı olmak üzere yakından takip ediyoruz.

Vizyonumuz

Atakan Honda olarak gelişime açık ve prensiplerine sıkı sıkıya bağlı çalışma ekibimiz ile dünyada yer alan değişimleri ve çağın teknoloji anlayışını sektördeki bilgi ve birikimimizle harmanlayarak sizlere gururla sunuyoruz.
Firmamız Atakan Honda’nın birincil görevi hizmet ettiği sektör ve yan sektörler içerisinde müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Atakan Honda kalite standartlarını her şeyin üzerinde tutarak çalışma ekibini de bu bilinç ile oluşturmaktadır. Firmamız her zaman yenilikçi ve dinamik ilkeler bütünüyle çalışmalarına devam etmekte, sektör içerisinde varlığını ulaştığı başarıları ile etkin biçimde göstermektedir. Bu motivasyonla her zaman daha iyiye ulaşmak için başarılı çalışmalarına devam etmektedir.
Atakan Honda olarak birincil hedefimiz kuruluş anımızdan itibaren güvenini sağladığımız mevcut müşteri portföyümüzü korumak ve genişletmektir. Bu motivasyon doğrultusunda daha ileriye giderek sektörde bir numara olmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yukarı