• İnönü Mah. 1746/3 SK. Yıldırımlar Sanayi NO: 6 06370, Yenimahalle / ANKARA
  • info@atakanotoservis.com

Kaporta boya

Atakan Honda olarak kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibimiz ile sektörde geldiğimiz yerin haklı gururunu yaşamakta ve yaşatmaktayız. Şirketimiz, sahip olduğu ilkeler bütününden hiçbir koşulda şaşmadan hareket etmekte ve kaporta boya hizmetini sizlere sunmaktayız. Bizler Atakan Honda olarak aracınızın sizin için ne denli kıymetli olduğunu biliyor ve bu bilinç ile hareket ediyoruz.
Onarım ve bakımını üstlendiğimiz aracınızın, kaporta ve boya işlemleri sonrasında aracınızın değerini korumak için her zaman kaliteli malzeme kullanıyoruz. Ayrıca kaliteli ve kapatıcı boya kullanmak suretiyle kullandığımız boyayı mümkün mertebe ince bir tabaka oluşturacak şekilde kullanıyoruz.
Atakan Honda bünyesinde çalışan deneyimli personelimiz ile tozdan arındırılmış yüksek teknolojili boya fırınları kullanıyoruz. Bununla birlikte hasar alanının dışına taşmamak kaydı ile onarım bölgesini mümkün olduğunca küçük tutuyor ve hizmetimizi maksimum kalitede sizlere sunuyoruz.

Ekonomik Kaporta Boya Hizmeti

Atakan Honda, gelişime açık ve prensiplerine sıkı sıkıya bağlı çalışma ekibi ile dünyada yer alan değişimleri ve çağın teknoloji anlayışını sektördeki bilgi ve birikimi ile harmanlayarak sizlere
ekonomik fiyatlı hizmet sunar.

Yukarı