• İnönü Mah. 1746/3 SK. Yıldırımlar Sanayi NO: 6 06370, Yenimahalle / ANKARA
  • info@atakanotoservis.com

Orjinal ve Çıkma Yedek Parça

Atakan Honda, kazalı araçların işe yarayabilir olan ve hiçbir zarar görmemiş parçalarını sizler için temin ederek araçlarınızın bakım ve onarımlarını yerine getirmektedir. Atakan Honda tarafından sizlere sunulan orijinal ve çıkma yedek parça hizmeti ile araçlarınızın hasarlı olan parçalarıyla değiştirilen orijinal ve çıkma yedek parçalarımız, aracınızın ömrünü uzatmakta ve aracınızın hurdaya çıkmasının önüne geçmektedir.
Atakan Honda tarafından sizlere sunulan orijinal ve çıkma yedek parça hizmetlerinin en temel amacı; araç performansını olabildiğince en iyi durumda muhafaza etmektir. Bu sayede büyük arızalara neden olabilecek küçük problemler de ortadan kaldırılmış olacaktır. Ayrıca, aracın kanuni düzenlemelere uygun olarak çalışması ve herkes için güvenli bir yolculuk olması da firmamızın gerçekleştirdiği işlemler ile sağlanmaktadır.

En Kaliteli Orijinal ve Çıkma Yedek Parça Hizmeti

Atakan Honda tarafından verilen orijinal ve çıkma yedek parça hizmetini anlatabilmek için ilk olarak bu parçaların ne işe yaradığından ve ne olduklarından söz etmek gereklidir. En sade anlatım ile kazalı araçların işe yarayabilir olan ve kesinlikle hiçbir hasar almamış parçalarına çıkma yedek parça adı verilmekte; orijinal olanların da temin edilerek araçta yer alan hasarlı bölgelerde kullanılması da orijinal çıkma parça anlamına gelmektedir. Söz konusu bu çıkma parçalar başka bir aracın hasarlı bölgesi ile değiştirilmektedir. Orijinal ve çıkma yedek parça parça, günümüzde birçok kazanın olduğunu ve çoğunlukla bu parçaların da çok gerekli olduğu düşünüldüğünde çok önemlidir. Orijinal ve çıkma yedek parça kullanılarak bu hasarlı araçlar hurda olmaktan kurtarılmakta ve sağlam parçaları kullanılarak geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

Kaliteli Yedek Parça Hizmeti

Atakan Honda, bu hizmeti kapsamında aracınızı gözlemlemekte ve sizlere en kaliteli hizmeti sunarak gerçekleştirmesi gereken değişimleri yerine getirmektedir. Firmamızın sizlere sunduğu bu hizmet ile siz değerli sürücülerin güvenli sürüşleri için titizlikle işlemlerimiz tamamlanmaktadır.
Atakan Honda, bilimsel yaklaşımlar ve güncel teknolojileri de göz önünde bulundurarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.  Siz de hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz için bizlere ulaşabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinerek araçlarınızın bakımlarını yaptırabilirsiniz.

Yukarı